ЗООЗАХИСНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТОВАРИСТВА "ВІДВАЖНИХ"
14.04.2021
ЗООЗАХИСНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТОВАРИСТВА "ВІДВАЖНИХ"

Забезпечити житлом не лише людей, але й «братів наших менших» – така мета нового напрямку благодійної діяльності товариства «Відважних».

Він був започаткований у лютому 2021 року, коли ми разом із інтернет-видання 04597.com.ua ініціювали зоозахисний проєкт «Хочу додому». Завдання проєкту – знайти дім для якомога більшої кількості безпритульних котів і собак, якими опікується ірпінська Служба захисту і лікування тварин.

У Центрі стерилізації та адаптації тварин, що належить Службі, очікують на нових господарів десятки чотирилапих. Усі вони отримують необхідне лікування та щеплення. На сайті 04597.com.ua було створено спеціальний розділ, де можна обрати собі домашнього улюбленця. Товариство «Відважних» забезпечило широку інформаційну підтримку проєкту за допомогою зовнішньої соціальної реклами.

Ще одна зоозахисна ініціатива, якою Товариство «Відважних» почало опікуватися у квітні 2021-го – це виготовлення і встановлення будиночків для безпритульних котів, де тварини можуть заховатися від негоди, зігрітися в холодний період року та поїсти. Для цього в котячих «котеджах» створені всі умови. Усього на першому етапі реалізації проєкту плануємо встановити в Ірпені 10 таких будиночків. Перший котячий «котедж» нового зразка з’явився в січні в самому центрі Ірпеня – поруч із міською радою, на вулиці Паламарчука. На будиночку встановили табличку з контактними даними Служби захисту та лікування тварин, де кожен, хто хоче допомогти чотирилапим або забрати тварину додому, може отримати всю необхідну інформацію.