Підтримка театру “Руда Ворона”
14.04.2021
Підтримка театру “Руда Ворона”

Товариство “Відважних” спрямовує свої зусилля на підтримку українського сучасного театру. Тому у лютому 2021 року було досягнуто домовленості з ірпінським театром “Руда Ворона” про підтримку і сприяння розвитку театрального мистецтва серед дітей та молоді Ірпінського регіону та України вцілому. Завдяки партнерству та генеральному спонсорству ТОВ «Відважні» в Ірпені пройдуть театральні фестивалі для дітей України.

Театр “Руда Ворона” засновано 2017 року як творчий проект, що дає можливість розвитку театрального мистецтва в Ірпені. За цей час досягнуто вагомих успіхів – від розвитку Театральної студії до нових театральних напрямків та проектів. Заслуги театру були оцінені дипломами за участь у багатьох фестивалях та конкурсах.

В 2019 році у театру був перший вдалий досвід проведення Театрального фестивалю дитячих та юнацьких англомовних колективів “English Drama Fest”. На 2021 рік заплановані два театральних фестивалі, а саме: - 22-23 травня – Перший Фестиваль звітних вистав театру «Руда Ворона» - 5-6 червня – Перший Всеукраїнський театральний фестиваль для дітей та молоді «Маленький Принц». До участі у заходах будуть залучені місцеві дитячі та юнацькі театральні колективи загальноосвітніх шкіл/ліцеїв/гімназій, приватних освітньо-культурних організаційна позашкільні заклади культури України. Вік учасників від 5 до 20 років. Співзасновник та керівник театру «Руда Ворона» - Анна Король.