Положення про ЩОРІЧНУ "Літературну премію Ірпеня"
14.04.2021
Положення про ЩОРІЧНУ "Літературну премію Ірпеня"

Літературна премія Ірпеня – щорічна всеукраїнська премія у галузі літератури, заснована 2020 року товариством “Відважних” та Інвестиційною радою Ірпеня.

Завдання премії – пошук нових авторів із метою їх мотивації до подальшої творчості.

Премія має чотири номінації:

  • проза;
  • поезія;
  • спеціальна премія література для дітей (саме в Ірпені жив письменник, автор «Пригод Незнайка» Микола Носов);
  • за вже видані книги українських авторів;
  • за кращий літературний твір військовослужбовця або ветерана війни з росією.

На розгляд журі премії приймаються невидані раніше (крім номінації “За вже видані книги українських авторів”) рукописи авторів, які дотепер не видавали жодної книги, але публікували свої твори в колективних збірках чи антологіях. Вік та географія (проживання) претендентів на отримання премії необмежений. Тематика творів та їхній обсяг – вільні.

Дедлайн подачі творів щороку до 31 грудня.

Нагородження лауреатів премії відбувається 21 березня наступного за поданням творів року. П’ятеро лавреатів “Літературної премії Ірпеня” отримають по 100 тис. грн кожен. Таким чином, загальний преміальний фонд “Літературної премії Ірпеня”, починаючи з 2023 року, складатиме 500 000 гривень. Вручення премії за 2021 рік буде на попередніх умовах.

Рукописи потрібно надсилати у форматі Microsoft Word (із фото, біографією та контактними даними автора) на електронну пошту ykrnayka@gmail.com . Тема листа — «Літературна премія Ірпеня».