СЕО товариства «Відважних» Володимир Співак вручив договір на квартиру в новобудові Ірпінській борчині Ірині Коляденко
27.08.2021

СЕО товариства «Відважних» Володимир Співак вручив договір на квартиру в новобудові Ірпінській борчині, бронзовій призерці цьогорічних Олімпійських ігор Ірині Коляденко 

Нагадаємо, ТОВ «Відважних» та Інвестиційна група «MOLODIST» разом з Ірпінською міською радою подарували борчині власну квартиру в новобудові. Це сталося одразу після того, як спортсменка вирішила віддати квартиру, подаровану їй напередодні губернатором, своєму тренеру Володимиру Яременку. Про це вона емоційно розповіла на своїй сторінці у Фейсбук. Таким чином спортсменка хотіла висловити вдячність тренеру - ще одній людині, яка стоїть за її перемогами уже 9 років. Адже спортсменів зазвичай видно на загал, а ті, хто їх виховує, лишаються без належної уваги. Тренер Ірини Володимир Яременко не мав власної квартири, зазначила дівчина. Про подарунок тренер дізнався, коли йому зателефонували і розповіли про публікацію.

⚡️Товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. З 2010 року колектив «Відважних» побудував 16 житлових комплексів, у яких уже проживає 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проекти в галузі нерухомості, як ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tawn Буча», «Буча Квартал», «Центральний», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо. Наразі ТОВ «Відважних» будує ЖК «Novator Irpin» та ЖК «Burgundia».