Товариство «ВІДВАЖНИХ» відновлює роботу відділу операцій з нерухомістю
29.07.2022

Шановні клієнти, друзі, колеги! Товариство «ВІДВАЖНИХ» крок за кроком, з великим бажанням творити, відновлює роботу відділу операцій з нерухомістю за адресою: м. Буча, Шевченка 1А. Чекаємо на Вас щодня з 9.00-17.00 без перерв та вихідних!

Сьогодні, команда товариства «ВІДВАЖНИХ» розпочала роботи з відновлення ЖК «BURGUNDIA 1», що постраждав від військових дій в Ірпені.

Поступово відновлює будівництво на майданчиках, проводить вивчення техічого стану та інвентаризацію проєктів.

Телефонуйте, наші менеджери з радістю нададуть інформацію щодо нерухомості та будівництва житлових комплексів:

☎️ 096 888 07 82

☎️ 063 888 07 82

☎️ 050 888 07 82

🇺🇦Слава Україні!

Товариство «ВІДВАЖНИХ» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк.

З 2010 року колектив «ВІДВАЖНИХ» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «ВІДВАЖНИХ» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський» тощо.

Товариство «ВІДВАЖНИХ» на 9 місяців раніше заявленого строку здало в експлуатацію житловий комплекс «CENTRAL HOUSE» та на 11 місяців раніше вручило ключі інвесторам від квартир житлового комплексу «Novator Irpin». Наразі «ВІДВАЖНИХ» готується до вручення ключів власникам квартир житлового комплексу «BURGUNDIA», який  вже введено в експлуатацію.