ТОВАРИСТВО "ВІДВАЖНИХ" ВІДЗВІТУВАЛО ПРО ХІД ВІДНОВЛЕННЯ ЖК "BURGUNDIA"
28.09.2022

В передмісті Києва на будівельному майданчику житлового комплексу «BURGUNDIА», що зводиться товариством «ВІДВАЖНИХ» у місті-Герой Ірпінь активно продовжуються відновлювальні роботи. Будівельники здійснюють демонтаж пошкоджених та монтаж нових решіток в колонах під кондиціонери, розпочали роботи по відновленню ливньової каналізації, продовжують заміну пошкоджених вікон, здійснюють нанесення декоративної мозаїки на карнизи цокольного поверху та завершують основні фасадні роботи. 

Команда товариства «ВІДВАЖНИХ» впевнено крокує до завершення житлового комплексу «BURGUNDIA». 

Хто ще не встиг придбати омріяне житло у ЖК «BURGUNDIA» – відділ операцій з нерухомістю «ВІДВАЖНИХ» завжди до ваших послуг щодня з 9.00 до 17.00 - без перерви та без вихідних.

Слідкуйте за перебігом будівництва у наших соцмережах

Facebook – Товариство «Відважних»

Instagram – brave.irpin

YouTube – ВІДВAЖНИХ

Товариство «ВІДВАЖНИХ»  – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк.

З 2010 року колектив «ВІДВАЖНИХ»  побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «ВІДВАЖНИХ» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо. Наразі ТОВ «Відважних» здало в експлуатацію ЖК «Novator Irpin» та розпочало вручення права власності у ЖК «Burgundia», що також розташований в Ірпені. Вже найближчим часом товариство презентує новий житловий комплекс в Ірпені.