ТОВАРИСТВО "ВІДВАЖНИХ" ВІДЗВІТУВАЛО ПРО ХІД ВІДНОВЛЕННЯ ЖК "BURGUNDIA"
20.09.2022

Товариство "ВІДВАЖНИХ" відзвітувало про відновлення житлового комплексу "BURGUNDIA", що розташований в місті-Герой Ірпінь, у передмісті столиці. 

На будівництві житлового комплексу "BURGUNDIA", активно продовжується реконструкція та відновлювальні роботи. 

Команда будівельників продовжує здійснювати внутрішні мокрі роботи (штукатурка, шпаклівка, стяжка). Завершує роботи з укладання кахелю в місцях загального користування. Змонтували світильники в під’їздах, та змонтували пошкоджені двері в квартири. Відновлюють газову систему на фасаді будинків. 

Зокрема, завершили роботу з відновленню покрівлі та укріплення основних стін згідно рішення проектного інституту, завершує відновлення фасадів та тротуарної плитки на території комплексу. 

НЕЗАБАРОМ ЗАСЕЛЕННЯ ЖИТЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

Ніщо не може змінити намір «ВІДВАЖНИХ» вести справи до кінця!

Товариство «ВІДВАЖНИХ» - будуємо житло для Вашого комфортного життя!

Телефонуйте, наші менеджери з радістю нададуть інформацію щодо нерухомості та будівництва житлових комплексів:

096 888 07 82

063 888 07 82

050 888 07 82

Слава Україні!

Товариство «ВІДВАЖНИХ»  – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк.

З 2010 року колектив «ВІДВАЖНИХ»  побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «ВІДВАЖНИХ» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо. Наразі ТОВ «Відважних» здало в експлуатацію ЖК «Novator Irpin» та розпочало вручення права власності у ЖК «Burgundia», що також розташований в Ірпені. Вже найближчим часом товариство презентує новий житловий комплекс в Ірпені.