СЕО ВІДВАЖНИХ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РАДИ ДИРЕКТОРІВ КБУ
18.03.2023

Керівник представництва КБУ та СЕО товариства «ВІДВАЖНИХ» Володимир Карплюк  взяв участь у засіданні Ради директорів Конфедерації будівельників України, на якому розглядали механізми відновлення постраждалої інфраструктури. У заході взяли участь представники комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури Україниу, Фонду енергоефективності, народні депутати, керівники будівельного бізнесу, а також бізнес-асоціацій та об’єднань.На засіданні говорили про обов’язкову розробку Програми комплексного відновлення територій. Для розробки таких документів держава планує створити спеціальні офіси реформ.  З’ясувалося, серед небагатьох міст, які вже самостійно над цим працюють, є Ірпінь.

Володимир Карплюк розповів, про залучення майже двохсот архітекторів з України та понад 50 архітекторів з різних країн світу до відбудови Ірпеня. 

«Всесвітньовідома компанія, як Gensler погодилась бути фасилітатором процесу створення майстер-плану Ірпеня. Наше місто одним із перших в країні презентує стратегію відновлення» - додав СЕО товариства «ВІДВАЖНИХ»

Зокрема, були підняті питання про механізми компенсації за пошкоджене і знищене житло, які запроваджуватимуться, не чекаючи завершення війни. 

«Власники домогосподарств, житло яких має незначні пошкодження, можуть отримати компенсацію уже наступного місяця», - повідомила заступниця міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Наталія Козловська на засіданні ради директорів Конфедерації будівельників України. 

Громада Ірпеня сподівається, що у квітні запрацює кредитування з невеликих відсотком по державній програмі «Є-Оселі» не тільки для пільгових категорій, а й для усіх верств населення – наголосив Володимир Карплюк.