ЖК “NOVATOR Ірпінь” в Ірпені здано в експлуатацію раніше запланованого терміну на 11 місяців
26.07.2021

Товариство “Відважних” повідомило про введення в експлуатацію житлового комплексу “NOVATOR Ірпінь” раніше запланованого строку на 11 місяців. Таким чином, товариство “Відважних” є єдиною будівельною компанією регіону, яка вводить житло в експлуатацію без жодних затримок та раніше строку, повністю виконуючи свої зобов’язання перед інвесторами будівництва.

Відтепер комплекс “NOVATOR Ірпінь” повністю зданий та найближчим часом чекає заселення своїх мешканців. “NOVATOR Ірпінь” – житловий комплекс комфорт-класу, що знаходиться в Ірпені за адресою провулок Гнатюка, 4. Комплекс розташований поряд з мальовничою Ірпінською Набережною, яка слугує мешканцям місцем активного відпочинку, пікніків, прогулянок та фотосесій.

ЖК “NOVATOR Ірпінь” побудований з особливим контролем якості, із застосуванням високотехнологічних методів будівництва та матеріалів європейської якості.Територія ЖК закритого типу, під охороною та відео-наглядом. Доступ до квартир мають лише мешканці будинку через систему «Face-ID». У житловому комплексі є внутрішня інфраструктура з усім першочергово необхідним (власний дитячий майданчик для відпочинку закритого типу, аптека, продуктовий магазин тощо).

Товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. З 2010 року колектив «Відважних» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проекти в галузі нерухомості, як ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо. Наразі ТОВ «Відважних» здали в експлуатацію ЖК «Novator Irpin» та активно будує ЖК «Burgundia», що знаходиться в Ірпені.