Підприємницький форум «Бізнес поруч» в Ірпені
15.09.2021

Вперше в Ірпені відбувся масштабний бізнес-форум «Бізнес поряд». На ньому були присутні понад 200 учасників. Серед них - молодь та досвідчені підприємці. Говорили про сучасні сфери заробітку, дієві засоби для реалізації ідей та як зробити бізнес успішним. Форум організувала «Ірпінська агенція розвитку». Генеральним спонсором виступило Товариство «Відважних».

Товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк.

З 2010 року колектив «Відважних» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо. Наразі ТОВ «Відважних» здало в експлуатацію ЖК «Novator Irpin» та активно будує ЖК «Burgundia», що також розташований в Ірпені. Вже найближчим часом товариство презентує новий житловий комплекс в Ірпені.