21 березня відбудеться вручення Літературної премії Ірпеня від ТОВ “Відважних”
13.04.2021

Церемонія нагородження перших лауреатів Літературної премії Ірпеня запланована на 21 березня. Про це редакції ITV повідомив СЕО товариства “Відважних” Володимир Карплюк.

У номінації «Література для дітей» перемогла Олена Терещенко з історичною повістю «Скринька королеви Анни», в номінації «Проза» найкращим був визнаний твір Юлії Шеко «Розділені навпіл», а серед поетів журі виділило Юлію Григорук (збірка «Забинтований світ»). Генеральним спонсором премії виступило товариство «Відважних».

Нагадаємо, щорічну всеукраїнську творчу премію «Літературна премія Ірпеня» Інвестиційна рада міста заснувала у 2020 р. Премія спрямована на пошук нових авторів із метою їх мотивації до подальшої творчості. Запровадження номінації «Література для дітей» пов’язана з тим, що саме в Ірпені жив знаменитий дитячий письменник, автор «Пригод Незнайка» Микола Носов. На розгляд журі приймалися неопубліковані раніше рукописи авторів, які ще не видавали жодної книги, але друкували свої твори в колективних збірках чи антологіях. Оргкомітет отримав сотні рукописів від літераторів із усієї України.

Кожен із лауреатів отримає премію – 50 тисяч гривень – та можливість видати свою книгу.

ТОВ «Відважних» – це група будівельних компаній, яка демонструє нові підходи та високий рівень соціальної відповідальності. З 2010 р. колектив «Відважних» побудував 16 житлових комплексів, у яких уже проживає 10 тисяч мешканців. Серед них – ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tawn, Буча», «Буча Квартал», «Центральний», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» та ін. Це житлові комплекси з високою якістю будівництва та найкращою внутрішньою інфраструктурою.