ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА «MOLODIST» І ТОВАРИСТВО «ВІДВАЖНИХ» РОЗПОЧАЛИ БУДІВНИЦТВО КНС В ІРПЕНІ
27.12.2021

Інвестиційна група «MOLODIST», товариство «Відважних» та ряд інших компаній розпочали спорудження власними коштами каналізаційно-насосної станції (КНС) по вулиці Технологічна в Ірпені (навпроти житлового комплексу «BURGUNDIA»). Запуск станції вирішить проблеми водовідведення в мікрорайоні, який охоплює вулиці Технологічна, Джерельна, Мечникова, Сковороди, Новооскольська та інші.

Наразі оплачено та закуплено основні пристрої та матеріали для майбутньої КНС. 

Спорудження станції буде завершено до кінця весни 2022 року. У перспективі дана каналізаційно-насосна станція буде використана для каналізування села Михайлівка-Рубежівка, яке входить до складу Ірпінської територіальної громади.   Після завершення будівництва  «MOLODIST» та «Відважних» передадуть КНС у власність міста.

Нагадаємо, земельну ділянку для спорудження каналізаційно-насосної станції у власність Ірпінської міської громади передала цього року інвестиційна група «MOLODIST»

Товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк.

З 2010 року колектив «Відважних» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський» тощо.

Товариство «Відважних» на 9 місяців раніше заявленого строку здало в експлуатацію житловий комплекс «CENTRAL HOUSE» та на 11 місяців раніше вручило ключі інвесторам від квартир житлового комплексу «Novator Irpin». Наразі товариство активно добудовує ЖК «Burgundia» та вже найближчим часом презентує нові житлові комплекси в Ірпені та в Приірпінні.