ТОВ «Відважних», «Планета Пластик» та міськрада підписали меморандум про спільний розвиток велоспорту в Ірпінській громаді
13.08.2021

Компанія «Планета Пластик» долучається до співпраці з Ірпінською міською радою і товариством «Відважних» у розвитку спортивної інфраструктури в Ірпінській громаді. Відповідний Меморандум підписали сьогодні Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, директор товариства «Відважних» Володимир Співак і директор компанії «Планета Пластик» Костянтин Ващенко.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Сьогодні ми підписали меморандум із “Планетою Пластик”. Вони дуже потужно нам допомагають у розвитку велоруху в нашій територіальній громаді, за це їм дуже-дуже дякуємо. І хочу сказати, що вони не тільки меценати спортивних змагань, вони ще й крупний платник податків. За це теж дуже їм дякуємо і дуже їх цінуємо».

Костянтин Ващенко, директор ТОВ «Планета Пластик»:

«Наша компанія весь час є активним учасником життя міста, розвитку міста. Так було і так буде продовжуватися. Цей напрямок, який пов’язаний з велоспортом, теж цікавий, це для нас близьке. Тому, друзі-підприємці-бізнесмени, підтримуйте місто в розвитку і не будьте байдужими».

Нагадаємо, раніше такий меморандум підписала і компанія «Екософт». «Екософт» і «Планета Пластик» не перший рік активно підтримують розвиток велоспорту в регіоні. Завдяки потужній підтримці місцевого бізнесу Ірпінь уже почали називати «велосипедною столицею Київщини». Тут регулярно відбуваються велоперегони для дорослих і дітей регіонального, всеукраїнського і міжнародного масштабів. Найближча подія – дитячі велоперегони 12 вересня на Ірпінській набережній.


Товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. З 2010 року колектив «Відважних» побудував 16 житлових комплексів, у яких уже проживає 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проекти в галузі нерухомості, як ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tawn Буча», «Буча Квартал», «Центральний», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо. Наразі ТОВ «Відважних» будує ЖК «Novator Irpin» та ЖК «Burgundia».

Товариство «Відважних» - інвестуй в найкраще!