ТОВ «ВІДВАЖНИХ» ТА ІГ «MOLODIST» ПРЕМІЮВАТИМУТЬ УЧНІВ І ВЧИТЕЛІВ ІРПІНСЬКИХ ШКІЛ ЗА ПЕРЕМОГИ НА ОБЛАСНИХ І ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАДАХ
09.02.2022

Товариство «ВІДВАЖНИХ» та Інвестиційна група «MOLODIST» преміюватимуть учнів шкіл Ірпінської громади – переможців обласних і всеукраїнських олімпіад – та їхніх учителів. 

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці та телеграм-каналі голова Інвестиційної ради Ірпеня, СЕО товариства «ВІДВАЖНИХ» та інвестиційної групи «MOLODIST» Володимир Карплюк.

«Дякую всім вчителям Ірпінської громади та всієї Київщини, які виховують в дітях бажання вчитися та передають їм спрагу до нових знань! Товариство “Відважних” та Інвестиційна група “Molodist” зі свого боку ініціюють преміювання коштом наших компаній учнів та вчителів шкіл Ірпінської громади за перші місця на обласних та всеукраїнських олімпіадах»

Він зауважив, що товариство «ВІДВАЖНИХ» та інвестиційна група «MOLODIST» продовжують опікуватися Ірпінським ліцеєм інноваційних технологій (ІЛІТ).

Товариство «ВІДВАЖНИХ» - соціально-відповідальна компанія, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Команда «ВІДВАЖНИХ» веде активну соціальну підтримку велоруху в Ірпені, здійснює зоозахисну діяльність та сприяє розвитку театру «Руда Ворона». За підтримки товариства «ВІДВАЖНИХ» в Ірпені започатковано щорічну всеукраїнську премію у галузі літератури - Літературна премія Ірпеня та спеціальну премію “Мистецтво Відважних” в рамках всеукраїнського художнього пленеру “Намальований Ірпінь”.

З 2010 року колектив «ВІДВАЖНИХ» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «ВІДВАЖНИХ» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський» тощо.

Товариство «ВІДВАЖНИХ» на 9 місяців раніше заявленого строку здало в експлуатацію житловий комплекс «CENTRAL HOUSE» та на 11 місяців раніше вручило ключі інвесторам від квартир житлового комплексу «Novator Irpin». Наразі товариство вже ввело в експлуатацію ЖК «Burgundia» та вже найближчим часом презентує нові житлові комплекси в Ірпені та в Приірпінні.