СЕО ТОВАРИСТВА «ВІДВАЖНИХ» ІНІЦІЮВАВ СТВОРЕННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ІННОВАЦІЙНОГО ЛІЦЕЮ
07.02.2022

СЕО товариства «Відважних», голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк  ініціювавстворення Наглядової ради Ірпінського ліцею інноваційних технологій.

Привітавши з перемогою учня десятого класу ІЛІТу Антона Бута з блискучою перемогою в обласному етапі шкільної олімпіади з інформатики. Голова інвестради Ірпеня зазначив, що наглядова рада буде опікуватись покращенням бази ІЛІТу та новими можливостями для ліцеїстів.

«Переконаний, що серед учнів ІЛІТу ми знайдемо наших ірпінських Ілонів Масків, Марків Цукербергів та Ігорів Сікорських”, - додав Володимир Карплюк.

Товариство «Відважних» - соціально-відповідальна компанія, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Команда "Відважних" веде активну соціальну підтримку велоруху в Ірпені, здійснює зоозахисну діяльність та сприяє розвитку театру «Руда Ворона». За підтримки товариства «Відважних» в Ірпені започатковано щорічну всеукраїнську премію у галузі літератури - Літературна премія Ірпеня та спеціальну премію “Мистецтво Відважних” в рамках всеукраїнського художнього пленеру “Намальований Ірпінь”.

З 2010 року колектив «Відважних» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський» тощо.

Товариство «Відважних» на 9 місяців раніше заявленого строку здало в експлуатацію житловий комплекс «CENTRAL HOUSE» та на 11 місяців раніше вручило ключі інвесторам від квартир житлового комплексу «Novator Irpin». Наразі товариство активно добудовує ЖК «Burgundia» та вже найближчим часом презентує нові житлові комплекси в Ірпені та в Приірпінні.