Квартира під 3% за державною програмою іпотеки «єОселя»
31.01.2023

Товариство "ВІДВАЖНИХ" раді повідомити, що разом з нами Ви можете придбати житло за державною програмою «єОселя».

З 1 жовтня в Україні запрацювала нова програма доступного кредитування житла, ініційована Президентом України - "єОселя". Придбати житло під 3% річних можуть певні категорії громадян: військовослужбовці, правоохоронці, лікарі, педагоги та науковці. А вже 31 жовтня стартувало бета-тестування програми у мобільному додатку "Дія", що спростить процес подачі та зробить його більш доступним.

Пільгова ставка на весь термін кредиту — 3%, максимальний строк кредиту — 20 років з мінімальним початковим внеском — 20%. Кредитування здійснюють банки-учасники програми: Ощадбанк, ПриватБанк, Глобус Банк, Укргазбанк, Sky Bank.

Для участі у програмі "єОселя" необхідно подати відповідну заявку через держпортал "Дія", вказавши дані про бажане житло та банк, до якого заявник хоче надіслати заяву (в одній заяві можна обрати лише один банк). Заява може розглядатися банківською установою до 3 робочих днів. За результатами розгляду наданих даних банк зв'яжеться телефоном або електронною поштою та повідомить про наступні кроки.

Учасником програми може стати повнолітній громадянин України, який працює в одній із чотирьох зазначених категорій населення. Заявник не повинен мати у власності житло площею понад 52,5 м2 + додаткові 21 м2 на кожного наступного члена сім'ї (чоловік/дружина, повнолітні діти). Також він не повинен бути учасником інших, оформлених раніше, пільгових іпотек.

Ознайомитись із переліком готових квартир у житлових комплексах товариства "ВІДВАЖНИХ", які доступні на придбання за програмою "еОселя", можна у відділі продажів: м.Буча, вул.Шевченка 1А, тел.+380968880782

Завітайте до відділу реалізації нерухомості товариства «ВІДВАЖНИХ», наші менеджери підберуть найкраще планування житла!