Товариство «Відважних» - група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще.

З 2010 року колектив “Відважних” побудував 16 житлових комплексів, в яких вже проживає 10 тисяч мешканців.

Колектив ТОВ “Відважних” створив такі проекти в галузі нерухомості, як ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn, Буча», «Буча Квартал», «Центральний», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо.

Це житлові комплекси з високою якістю будівництва та кращою внутрішньою інфраструктурою.

Підприємство задало відважні стандарти, які змінило підходи в роботі більшості конкурентів.

Нам довіряли свої інвестиції і ми завжди тримали слово перед інвесторами.

Товариство “Відважних” – це публічна новаторська компанія, яка демонструє нові підходи та високий рівень соціальної відповідальності.

Напрямки роботи

  • 01. Будівництво нерухомості (багатоповерхове, малоповерхове та котеджне будівництво)
  • 02. Будівництво мереж та комунікацій.
  • 03. Дизайн, проектування та будівництво парків, скверів, дитячих садків та шкіл.
  • 04. Юридичний супровід в напрямку оподаткування підприємницької діяльності.
  • 05. Фінансування старт-апів та бізнес-ініціатив.

Засновники

Володимир Карплюк

CEO товариства “ВІДВАЖНИХ”

Кожне місто починається зі своєї історії, яку творять сильні особистості. 5 років тому відродження міста Ірпінь почалося з відважних ідей та сміливих рішень, які лягли в основу десятків міських об’єктів. Реалізувавши ряд інфраструктурних проектів, команда товариства “Відважних” зосередилася на нових підприємницьких проектах. Презентуючи вам нашу діяльність, ми перш за все розповімо вам про надзвичайно красиве місто Ірпінь і його туристичні, економічні та інвестиційні можливості.

Та перш за все Ірпінь – місто літератури. Саме тут народився автор “Незнайко” Микола Носов і саме тут ми створили Парк письменників. Тому ми започаткували та спонсоруємо “Літературну премію Ірпеня”, яка вже стала щорічною і є однією із трьох найпрестижніших в Україні.

Наші плани – меценатство української науки. Ми створимо фонд, який фінансуватиме підтримку молодих українських вчених, можливо, й починаючи зі шкільної лави.

Ірпінь неодмінно стане центром культури та науки.

Бо Ірпінь – це місто відважних ідей!

Володимир Співак

Директор товариства “ВІДВАЖНИХ”

Команда “Відважних” здатні на містобудівні рішення, які на десятки років стануть прикрасою кожної громади.

Люди, які об’єдналися у наш колектив, реалізували багато об’єктів соціальної інфраструктури Ірпеня: реконструювали дитячу поліклініку, брали участь у будівництві парків, розробили концепції створення Центральної площі та Набережної.

Засновники компанії «Відважних» за свої власні кошти встановили в центрі Ірпеня пам’ятник Тарасу Шевченку, який став справжньою окрасою міста.

Наше завдання – створювати нові проекти, які зроблять життя містян максимально комфортним.

Соціальні проекти Відважних

Чому варто жити в Ірпені!

«Відверто, я не очікував, що буде таке велике враження. Був нацентральній площі, мене вразила скульптура Тараса Шевченка і загалом оздоблення пло...

ПІДТРИМКА ВЕЛОРУХУ ТОВАРИСТВОМ «ВІДВАЖНИХ»

Товариство "Відважних" веде активну соціальну підтримку велоруху в Ірпені. Завдяки партнерству та генеральному спонсорству ТОВ «Відважних» в Ірпені бу...

ЗООЗАХИСНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТОВАРИСТВА "ВІДВАЖНИХ"

Забезпечити житлом не лише людей, але й «братів наших менших» – така мета нового напрямку благодійної діяльності товариства «Відважних». Він був започ...

Більше проектів