Ірина Коляденко провела розіграш IPhone 12 Pro серед підписників instagram-сторінки товариства “Відважних”
01.10.2021

1 жовтня бронзова призерка Олімпійських ігор в Токіо, Чемпіонка Європи, призерка чемпіонату світу з вільної боротьби, борчиня Збірної України Ірина Коляденко провела розіграш IPhone 12 Pro серед підписників Instagram-сторінки товариства “Відважних” через програму об'єктивних розіграшів https://youtogift.com.

Головний подарунок - IPhone 12 Pro отримає @mariiaksenzhuk.

Ще двом підписницям - @lesya.kolesnyk та @victoria_voina -дістануться заохочувальні призи за участь у розіграші.

ТОВ "Відважних" разом з Іриною Коляденко вітають переможниць та бажають кожній вірити в свою перемогу та перемагати!

Для отримання призів чекаємо переможців у відділі реалізації нерухомості за адресою: місто Буча, вул. Шевченка 1, А.

Від Вас потрібен лише гарний настрій, а від нас – смачна кава та келих ігристого!

Нагадаємо, після успіху Ірини Коляденко на Олімпіадітовариство «Відважних» та Інвестиційна група «MOLODIST» подарували борчині власну квартиру в новобудові. Договір на квартиру в ЖК “BURGUNDIA” спортсменці вручив СЕО товариства «Відважних» Володимир Співак.

Товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк. З 2010 року колектив «Відважних» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Серед них: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо. Наразі ТОВ «Відважних» на 11 місяців раніше здало в експлуатацію ЖК «Novator Irpin» та активно будує ЖК «Burgundia», що також розташований в Ірпені. Вже найближчим часом товариство презентує новий житловий комплекс в Ірпені.